| Označení: | 194B |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 999 Kč 6 690Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
140 x 60 x 72 cm
barevné provedení bílá 3 zásuvky, skřínka s dvířky a variabilní policí výsuv pro klávesnici je součástí dodávky (montáž volitelná)
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | bílá |
| Hmotnost | 46 kg |
| Rozměry | 140 x 60 x 72 cm |
| Šířka | 140 cm |
| Výška | 72 cm |
| Hloubka | 60 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks |
| Barva | bílá |