| Označení: | 8079 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 9 599 Kč 16 590Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
142 x 45 x 137 cm
materiál masiv borovice, lakované provedení 3 dvířka a 2 zásuvky s kovovými pojezdy
| Materiál | Masiv |
| Povrch | lakováno |
| Hmotnost | 51 kg |
| Rozměry | 142 x 45 x 137 cm |
| Šířka | 142 cm |
| Výška | 137 cm |
| Hloubka | 45 cm |
| Baleno | KARTON: 2 ks (rozměry, š/v/d: 57 × 10 × 147 cm, 47 × 13 × 122 cm) |
| Barva | lakováno |