| Označení: | 8071 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 6 799 Kč 11 690Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
85 x 37 x 190 cm
materiál masiv borovice, lakované provedení tři police, dvě zásuvky s kovovými pojezdy
| Materiál | Masiv |
| Povrch | lakováno |
| Hmotnost | 31 kg |
| Rozměry | 85 x 37 x 190 cm |
| Šířka | 85 cm |
| Výška | 190 cm |
| Hloubka | 37 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 46 × 11 × 192 cm) |
| Barva | lakováno |