| Označení: | 16952 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 7 199 Kč 12 090Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
151 x 56 x 50 cm
materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu nástavec pro skříň 162818 součást sestavy Corona
| Materiál | Masiv |
| Povrch | voskováno |
| Hmotnost | 29 kg |
| Rozměry | 151 x 56 x 50 cm |
| Šířka | 151 cm |
| Výška | 50 cm |
| Hloubka | 56 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 58 × 10 × 153 cm) |
| Barva | voskováno |