| Označení: | 16951 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 4 599 Kč 7 699Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
102 x 56 x 50 cm
materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu nástavec pro skříň 162820 součást sestavy Corona
| Materiál | Masiv |
| Povrch | voskováno |
| Hmotnost | 20 kg |
| Rozměry | 102 x 56 x 50 cm |
| Šířka | 102 cm |
| Výška | 50 cm |
| Hloubka | 56 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 57 × 10 × 107 cm) |
| Barva | voskováno |