| Označení: | 8078 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 5 499 Kč 9 390Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
120 x 40 x 80 cm
materiál masiv borovice, lakované provedení 1 dvířka a 4 zásuvky s kovovými pojezdy
| Materiál | Masiv |
| Povrch | lakováno |
| Hmotnost | 27 kg |
| Rozměry | 120 x 40 x 80 cm |
| Šířka | 120 cm |
| Výška | 80 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 51 × 12 × 146 cm) |
| Barva | lakováno |