| Označení: | HC-511 SIL4 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 690 Kč 2 490Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
59x90x65 cm
Sejděte se u stolu se stylovými konferenčními židlemi Autronic. Židle čalouněné matnou sametovou látkou nabízejí jedinečné pohodlí a design. Židle se honosí industriálním designem a jsou vyvedené v elegantním stříbrném odstínu, který vkusně doplní interiér.
Každá židle je vytvořena z robustního kovu, který dokládá její odolnost. Centrální základna židle k jejímu uživatelům promlouvá prostřednictvím elegantního tvaru a odvážné černé barvy nohou. Konstrukční materiál spojuje formy a funkce a elegantně začlení židli do všech prostředí.
Značka Autronic se pyšní tím, že vytváří nábytek podtrhující moderní estetiku bez ohledu na praktičnost. Jídelní židle se díky svým rozměrům bez problémů přizpůsobí každému stolu od jednání v zasedací místnosti až po rodinné stolování. Usedněte na luxusní podsedák industriální židle, zatímco si vychutnáváte lahodné jídlo nebo jednáte na obchodní schůzce.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 9 kg |
| Rozměry | 59x90x65 cm |
| Šířka | 59.0000 cm |
| Výška | 90.0000 cm |
| Hloubka | 65.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Šířka sedu | 36.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 45.0000 cm |
| Výška sedu | 52.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | Centrální |
| Barva nohou | Černá |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 9.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 9.0000 kg |
| Výška područek | 67 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 65x58x64 |
| Druh potahové látky | Samet matný |
| Počet kusů v kartonu | 2.0000 |
| Highlight 1 | Sametová látka |
| Otočná | Ne |
| Barva | Šedá |
| Skupina zboží | Jídelní židle |