| Označení: | 8075 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 4 399 Kč 7 990Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
72 x 35 x 124 cm
materiál masiv borovice, lakované provedení 3 dvouřadé výklopy
| Materiál | Masiv |
| Povrch | lakováno |
| Hmotnost | 20 kg |
| Rozměry | 72 x 35 x 124 cm |
| Šířka | 72 cm |
| Výška | 124 cm |
| Hloubka | 35 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 42 × 15 × 124 cm) |
| Barva | lakováno |