| Označení: | DCL-377 BK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 590 Kč 790Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
41x96x54 cm
Tato jídelní židle je dokonalým přídavkem do vaší moderně zařízené kuchyně či jídelny. Prémiová černá eko kůže dotváří exkluzivní vzhled a zároveň zajišťuje pohodlí při každodenním posezení. Ekologická kůže je snadno udržovatelná a odolná vůči poškrábání, což ji činí ideální volbou pro rodiny s dětmi nebo domácnosti s mazlíčky. Šedé kovové nohy dodávají židli elegantní vzhled a zajišťují stabilitu na jakém koliv povrchu. Nosnost jídelní židle činí 120 kg.
| Materiál | Ekokůže |
| Hmotnost | 4.0000 kg |
| Rozměry | 41x96x54 cm |
| Šířka | 41.0000 cm |
| Výška | 96.0000 cm |
| Hloubka | 54.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 39.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 40.0000 cm |
| Výška sedu | 49.0000 cm |
| Područky | Ne |
| Rozměr nohy | 2,2 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | 4 nohy |
| Barva nohou | Šedá |
| Složení potahu | 100% polyuretan/polyester |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 3.9800 kg |
| Hmotnost - brutto | 4.4000 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 113x42,5x21 |
| Druh potahové látky | Ekokůže |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Highlight 1 | Vysoký opěrák |
| Otočná | Ne |
| Barva | Černá |
| Skupina zboží | Jídelní židle |