| Označení: | CT-283 BR2 |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 801 Kč 890Kč |
| Množství: | — |
43x90x54 cm
Moderní, stylová a pohodlná – to jsou hlavní atributy této hnědé jídelní židle s látkovým potahem a černými kovovými nohami.Tato elegantní jídelní židle je ideální volbou pro moderní interiéry. Maximální komfort je dosažen polstrováním sedáku i zádové opěrky. Čalounění z vysoce kvalitní hladké tkaniny zajistí skvělý komfort při jídle nebo dlouhých večerech s přáteli a rodinou. Díky nohám vyrobeným z kovu je zajištěna zvýšená stabilita a odolnost proti opotřebení. Matná barva v kombinaci s hladkou látkou vytváří vkusný a moderní vzhled. Nosnost činí 120 kg.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 6.0000 kg |
| Rozměry | 43x90x54 cm |
| Šířka | 43.0000 cm |
| Výška | 90.0000 cm |
| Hloubka | 54.0000 cm |
| Dekor | Stabilní kovová podnož |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Šířka sedu | 40.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 38.0000 cm |
| Výška sedu | 52.0000 cm |
| Područky | Ne |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | 4 nohy |
| Barva nohou | Černá |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 4.8750 kg |
| Hmotnost - brutto | 5.0000 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 66x47,5x48 |
| Druh potahové látky | Látka |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Highlight 1 | Designové prošití |
| Otočná | Ne |
| Barva | Hnědá |
| Skupina zboží | Jídelní židle |