| Označení: | SG7370 RED |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 49 Kč 54Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x77x15 cm
Oživte svůj domov tímto krásným umělým dekoračním smilem v červené barvě. Tato umělá větev přináší do vašeho interiéru živý a výrazný akcent, který dodá vašemu prostoru hřejivou atmosféru. Je ideální pro vytvoření dekorativního aranžmá nebo pro osvěžení stávající výzdoby. Je tvanlivá, nikdy neuvadne a do prostoru vám přinese krásný barevný odstín, který lze všemožně kombinovat. Použití je všestranné a celoroční.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 46.0000 kg |
| Rozměry | 20x77x15 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 77.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 48.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 288.0000 |
| Barva | Fialová |
| Druh rostliny | Ostatní |