| Označení: | 16465 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 7 599 Kč 11 790Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
132 x 37 x 110 cm
materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu 3 prosklená dvířka, 1 police, kovové ozdobné úchytky vhodný doplněk ke komodě CORONA 1639 nebo 1632 součást sestavy Corona
| Materiál | Masiv |
| Povrch | voskováno |
| Hmotnost | 27 kg |
| Rozměry | 132 x 37 x 110 cm |
| Šířka | 132 cm |
| Výška | 110 cm |
| Hloubka | 37 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 67 × 10 × 134 cm) |
| Barva | voskováno |