| Označení: | 162632 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 4 999 Kč 7 999Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
53 x 39 x 109 cm
materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu 5 zásuvek, kovové ozdobné úchytky součást sestavy Corona
| Materiál | Masiv |
| Povrch | voskováno |
| Hmotnost | 23 kg |
| Rozměry | 53 x 39 x 109 cm |
| Šířka | 53 cm |
| Výška | 109 cm |
| Hloubka | 39 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 43 × 17 × 108 cm) |
| Barva | voskováno |