| Označení: | 8047V |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 599 Kč 4 590Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
77 x 30 x 116 cm
materiál masiv borovice, voskované provedenídvě police
| Materiál | Masiv |
| Povrch | voskováno |
| Hmotnost | 14 kg |
| Rozměry | 77 x 30 x 116 cm |
| Šířka | 77 cm |
| Výška | 116 cm |
| Hloubka | 30 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks |
| Barva | voskováno |