| Označení: | 16347 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 799 Kč 5 899Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
53 x 39 x 67 cm
materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu 3 zásuvky, kovové ozdobné úchytky součást sestavy Corona
| Materiál | Masiv |
| Povrch | voskováno |
| Hmotnost | 15 kg |
| Rozměry | 53 x 39 x 67 cm |
| Šířka | 53 cm |
| Výška | 67 cm |
| Hloubka | 39 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 50 × 14 × 68 cm) |
| Barva | voskováno |