| Označení: | 136482 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 799 Kč 6 599Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
99 x 211 x 85 cm
materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu rošt je součástí dodávky doporučený rozměr matrace 90 × 200 cm součást sestavy Corona
| Materiál | Masiv |
| Povrch | voskováno |
| Hmotnost | 20 kg |
| Rozměry | 99 x 211 x 85 cm |
| Šířka | 99 cm |
| Výška | 85 cm |
| Hloubka | 211 cm |
| Baleno | KARTON: 3 ks (rozměry, š/v/d: 67 × 7 × 105 cm, 14 × 8 × 202 cm, 19 × 8 × 95 cm) |
| Rozměr | 90 × 200 |
| Barva | voskováno |