| Označení: | 13285 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 4 799 Kč 8 099Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
107 x 41 x 59 cm
materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu výška sedu 44 cm součást sestavy Corona 2
| Materiál | Masiv |
| Povrch | voskováno |
| Hmotnost | 21 kg |
| Rozměry | 107 x 41 x 59 cm |
| Šířka | 107 cm |
| Výška | 59 cm |
| Hloubka | 41 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 45 × 13 × 115 cm) |
| Barva | voskováno |