| Označení: | 391373 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 8 799 Kč 15 890Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
157 x 51 x 203 cm
barevné provedení matná bílá prostor dělený na poloviny, v levé části šatní tyč v pravé části 2 police a 2 zásuvky s kovovými pojezdy v horní části dva úložné prostory maximální nosnosti uvedeny v návodu k montáži
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | bílá |
| Hmotnost | 103 kg |
| Rozměry | 157 x 51 x 203 cm |
| Šířka | 157 cm |
| Výška | 203 cm |
| Hloubka | 51 cm |
| Baleno | KARTON: 3 ks |
| Barva | bílá |