| Označení: | 224266V |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 4 299 Kč 8 099Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
80 x 40 x 82 cm
materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu 1 menší a 2 větší zásuvky s kovovými pojezdy
| Materiál | Masiv |
| Povrch | voskováno |
| Hmotnost | 23 kg |
| Rozměry | 80 x 40 x 82 cm |
| Šířka | 80 cm |
| Výška | 82 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 44 × 15 × 88 cm) |
| Barva | voskováno |