| Označení: | 22435B |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 4 699 Kč 8 499Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
80 x 40 x 94 cm
materiál masiv borovice, barevné provedení bílý lak 1 zásuvka s kovovými pojezdy, 2 dvířka, 1 police
| Materiál | Masiv |
| Povrch | bílý lak, lakováno |
| Hmotnost | 22 kg |
| Rozměry | 80 x 40 x 94 cm |
| Šířka | 80 cm |
| Výška | 94 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 44 × 15 × 88 cm) |
| Barva | bílý lak |