| Označení: | 224343V |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 1 899 Kč 3 390Kč |
| Množství: | — |
40 x 40 x 59 cm
materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu 1 zásuvka s kovovými pojezdy
| Materiál | Masiv |
| Povrch | voskováno |
| Hmotnost | 11 kg |
| Rozměry | 40 x 40 x 59 cm |
| Šířka | 40 cm |
| Výška | 59 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 44 × 14 × 48 cm) |
| Barva | voskováno |