| Označení: | 224267V |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 7 699 Kč 18 690Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
115 x 40 x 80 cm
materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu 6 zásuvek s kovovými pojezdy
| Materiál | Masiv |
| Povrch | voskováno |
| Hmotnost | 22 kg |
| Rozměry | 115 x 40 x 80 cm |
| Šířka | 115 cm |
| Výška | 80 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 44 × 10 × 123 cm) |
| Barva | voskováno |