| Označení: | 224267B |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 6 999 Kč 18 499Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
115 x 40 x 80 cm
materiál masiv borovice, barevné provedení bílý lak 6 zásuvek s kovovými pojezdy
| Materiál | Masiv |
| Povrch | bílý lak, lakováno |
| Hmotnost | 22 kg |
| Rozměry | 115 x 40 x 80 cm |
| Šířka | 115 cm |
| Výška | 80 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 44 × 10 × 123 cm) |
| Barva | bílý lak |