| Označení: | 8018 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 8 699 Kč 14 599Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
132 x 43 x 136 cm
materiál masiv borovice, lakované provedení prostor rozdělený na 2 části, v užší části 1 dvířka a 2 variabilní police v širší části 2 dvířka s 1 variabilní policí, 2 zásuvky s kovovými pojezdy
| Materiál | Masiv |
| Povrch | lakováno |
| Hmotnost | 55 kg |
| Rozměry | 132 x 43 x 136 cm |
| Šířka | 132 cm |
| Výška | 136 cm |
| Hloubka | 43 cm |
| Baleno | KARTON: 2 ks (rozměry, š/v/d: 42 × 10 × 128 cm, 54 × 12 × 135 cm) |
| Barva | lakováno |