| Označení: | 8030 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 279 Kč 2 099Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
80 x 30 x 88 cm
materiál masiv borovice, lakované provedení tři police
| Materiál | Masiv |
| Povrch | lakováno |
| Hmotnost | 9 kg |
| Rozměry | 80 x 30 x 88 cm |
| Šířka | 80 cm |
| Výška | 88 cm |
| Hloubka | 30 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 32 × 9 × 83 cm) |
| Barva | lakováno |