| Označení: | KN7027 OR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 160 Kč 178Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
14x5x14 cm
Umělý květ jiřiny je dokonalou trvalou ozdobou, která nikdy neuvadne a neztratí ze svého půvabu. S tímto krásným vazbovým květem v oranžovém provedení můžete přinést do svého domova, či jiného vybraného místa, čerstvý a kvetoucí vzhled po celý rok. Díky svým barvám a realistickým detailům je ideálním doplňkem pro celoroční využití. Je univerzální a snadno jej lze začlenit do různých dekorativních aranžmá. Přidání našich umělých květin do vašeho prostoru je jednoduchým způsobem, jak do něj vnést krásu a eleganci, která potrvá navždy. Nabízí se tam možnost nepřeberného množství kombinací s dalšími druhy umělých květin a jejich rozdílnými barvami a tvary.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 120.0000 kg |
| Rozměry | 14x5x14 cm |
| Šířka | 14.0000 cm |
| Výška | 5.0000 cm |
| Hloubka | 14.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Alternativní sezóna | Podzim |
| Barva | Žlutá |
| Druh rostliny | Jiřina |