| Označení: | 161612 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 899 Kč 4 599Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
66 x 42 x 54 cm
materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu rozměr středního stolku (š/h/v) 52 × 37 × 47 cm rozměr nejmenšího stolku (š/h/v) 38 × 32 × 40 cm součást sestavy Corona
| Materiál | Masiv |
| Povrch | voskováno |
| Hmotnost | 12 kg |
| Rozměry | 66 x 42 x 54 cm |
| Šířka | 66 cm |
| Výška | 54 cm |
| Hloubka | 42 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 45 × 11 × 72 cm) |
| Barva | voskováno |