| Označení: | KN7026 BOR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 196 Kč 218Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
10x5x10 cm
Umělá pivoňka s bordó barvou květu bude skvělým doplňkem pro vaše zdobení. Každá z nich je věrnou kopií živé varianty, což přináší nikdy neuvadající krásu bez starostí a nutnosti péče. Dodejte svému vybranému prostoru okouzlující svěží nádech díky dekoracím vytvořených z těchto umělých květů. Vychutnat si jejich krásu v plném rozpuku můžete bez obav po celý rok. Využijte výhod, které nabízejí, a získejte skvělou alternativu k živým rostlinám. Ať už hledáte inspirace pro vysněnou výzdobu svého interiéru, nebo pro speciální události a oslavy, tento umělý květ v kombinaci s dalšími vám zajistí nezapomenutelnou dlouhotrvající krásu.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 100.0000 kg |
| Rozměry | 10x5x10 cm |
| Šířka | 10.0000 cm |
| Výška | 5.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Alternativní sezóna | Podzim |
| Barva | Červená |
| Druh rostliny | Pivoňka |