| Označení: | 8855 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 5 199 Kč 9 290Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
194 x 52 x 52 cm
materiál masiv borovice, lakované provedení nástavec pro skříň 8854
| Materiál | Masiv |
| Povrch | lakováno |
| Hmotnost | 26 kg |
| Rozměry | 194 x 52 x 52 cm |
| Šířka | 194 cm |
| Výška | 52 cm |
| Hloubka | 52 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 53 × 8 × 197 cm) |
| Barva | lakováno |