| Označení: | BMO3595-S |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 232 Kč 258Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
12x18x12 cm
Šedá betonová váza je skvělým prostředkem, který umocní krásu vašich květin, či jiných ozdob v ní umístěných. Její jednobarevné provedení s ozdobnými ornamenty po celém obvodu vytváří elegantní a vkusný design. Betonový obal má nespornou výhodu v tom, že je těžší a poskytuje vyšší stabilitu. Váza je zcela nepropustná, a když je třeba, zadržuje vodu a chrání okolní prostředí před vlhkostí. Naopak rostlinám poskytuje lepší podmínky, takže i řezané květiny vydrží delší dobu v dobré kondici. Váš interiér tím obohatíte o vkusný dekorativní prvek, který bude plnit estetickou i praktickou funkci na jedničku.
| Materiál | Beton |
| Hmotnost | 2000.0000 kg |
| Hmotnost | 2000.0000 kg |
| Rozměry | 12x18x12 cm |
| Šířka | 12.0000 cm |
| Výška | 18.0000 cm |
| Hloubka | 12.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Průměr | 12.0000 cm |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 8.0000 |
| Barva | Šedá |