| Označení: | BMO3594-S |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 214 Kč 238Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x9x18 cm
Šedý kulatý betonový obal na květiny je skvělým prostředkem, který umocní krásu vašich rostlin. Jeho jednobarevné provedení s ozdobnými ornamenty na boku vytváří elegantní a vkusný design. Betonový obal má nespornou výhodu v tom, že je těžší a poskytuje vyšší stabilitu pro vaše květiny. Je nepropustný, zadržuje vodu a chrání okolní prostředí před vlhkostí, a naopak rostlinám poskytuje ideální podmínky pro růst. Váš interiér obohatíte o vkusný dekorativní prvek, který dokonale zvýrazní krásu rostlin v něm zasazených.
| Materiál | Beton |
| Hmotnost | 1500.0000 kg |
| Hmotnost | 1500.0000 kg |
| Rozměry | 18x9x18 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 9.0000 cm |
| Hloubka | 18.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Průměr | 18.0000 cm |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 8.0000 |
| Barva | Šedá |