| Označení: | BMO3594-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 339 Kč 377Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
22x11x22 cm
Šedý betonový obal na květiny je skvělým prostředkem, který umocní krásu vašich rostlin. Jeho jednobarevné provedení s ozdobnými ornamenty na boku vytváří elegantní a vkusný design. Betonový obal má nespornou výhodu v tom, že je těžší a poskytuje vyšší stabilitu pro vaše květiny. Je nepropustný, zadržuje vodu a chrání okolní prostředí před vlhkostí, a naopak rostlinám poskytuje ideální podmínky pro růst. Váš interiér obohatíte o vkusný dekorativní prvek, který dokonale zvýrazní krásu rostlin v něm zasazených.
| Materiál | Beton |
| Hmotnost | 2750.0000 kg |
| Hmotnost | 2750.0000 kg |
| Rozměry | 22x11x22 cm |
| Šířka | 22.0000 cm |
| Výška | 11.0000 cm |
| Hloubka | 22.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Průměr | 22.0000 cm |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Barva | Šedá |