| Označení: | BMO3593-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 250 Kč 278Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
17x16x17 cm
Šedý betonový obal na květiny je skvělým prostředkem, který umocní krásu vašich rostlin. Jeho jednobarevné provedení s ozdobnými ornamenty na boku vytváří elegantní a vkusný design. Betonový obal má nespornou výhodu v tom, že je těžší a poskytuje vyšší stabilitu pro vaše květiny. Je nepropustný, zadržuje vodu a chrání okolní prostředí před vlhkostí, a naopak rostlinám poskytuje ideální podmínky pro růst. Váš interiér obohatíte o vkusný dekorativní prvek, který dokonale zvýrazní krásu rostlin v něm zasazených.
| Materiál | Beton |
| Hmotnost | 1875.0000 kg |
| Hmotnost | 1875.0000 kg |
| Rozměry | 17x16x17 cm |
| Šířka | 17.0000 cm |
| Výška | 16.0000 cm |
| Hloubka | 17.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Průměr | 17.0000 cm |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 8.0000 |
| Barva | Šedá |