| Označení: | BMO3592-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 447 Kč 497Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
38x5x38 cm
Velký betonový aranžovací tác vám přináší spojení přírodního kouzla a industriální elegance. Kombinuje nezaměnitelný vzhled dřeva s odolností betonu, čímž vytváří harmonický střet dvou zdánlivě nespojitelných světů. Jeho nízký profil z něj dělá ideální platformu pro aranžování květin, svíček a dalších drobných pokladů. Bez ohledu na to, zda hledáte způsob, jak podtrhnout přírodní krásu interiéru, nebo chcete přidat prvek překvapení do vaší dekorace, tento betonový tác vám nabízí neomezené možnosti. Pozor! Tento výrobek je určen výhradně pro aranžovací a dekorativní účely a není vhodný pro styk s potravinami!
| Materiál | Beton |
| Hmotnost | 3000.0000 kg |
| Hmotnost | 3000.0000 kg |
| Rozměry | 38x5x38 cm |
| Šířka | 38.0000 cm |
| Výška | 5.0000 cm |
| Hloubka | 38.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Barva | Hnědá |