| Označení: | BMO3590-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 357 Kč 397Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
25x12x25 cm
Tento ozdobný betonový obal na květiny je současně i nádhernou vánoční dekorací pro váš domov. Jeho jednobarevný šedý povrch v kombinaci s motivem borovicové větvičky se šiškami vytváří atmosféru svátků, která vás okamžitě pohltí. Betonový povrch je sice poměrně těžký, ale na druhou stranu tím přidává na stabilitě. Tento obal také perfektně zadržuje vlhkost a chrání interiér před prosakováním vody, čímž se stará o ochranu vašich rostlin i podkladu samotného. Pokud chcete vytvořit úžasnou vánoční atmosféru a chránit své květiny, tento obal bude skvělou volbou.
| Materiál | Beton |
| Hmotnost | 3000.0000 kg |
| Hmotnost | 3000.0000 kg |
| Rozměry | 25x12x25 cm |
| Šířka | 25.0000 cm |
| Výška | 12.0000 cm |
| Hloubka | 25.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Průměr | 25.0000 cm |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Barva | Stříbrná |