| Označení: | 16313 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 10 999 Kč 17 890Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
173 x 44 x 84 cm
materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu 3 dvířka, 1 police, 7 zásuvek, kovové ozdobné úchytky součást sestavy Corona
| Materiál | Masiv |
| Povrch | voskováno |
| Hmotnost | 53 kg |
| Rozměry | 173 x 44 x 84 cm |
| Šířka | 173 cm |
| Výška | 84 cm |
| Hloubka | 44 cm |
| Baleno | KARTON: 2 ks (rozměry, š/v/d: 49 × 12 × 175 cm, 45 × 19 × 83 cm) |
| Barva | voskováno |