| Označení: | BMO3582-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 393 Kč 437Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
17x26x17 cm
Šedá betonová váza je skvělým prostředkem, který umocní krásu vašich květin, či jiných ozdob v ní umístěných. Její jednobarevné provedení s motivem rozkvetlých travin vytváří elegantní a vkusný design. Betonový obal má nespornou výhodu v tom, že je těžší a poskytuje vyšší stabilitu. Je zcela nepropustná, a když je třeba, zadržuje vodu a chrání okolní prostředí před vlhkostí. Naopak rostlinám poskytuje lepší podmínky, takže i řezané květiny vydrží delší dobu v dobré kondici. Váš interiér tím obohatíte o vkusný dekorativní prvek, který bude plnit estetickou i praktickou funkci na jedničku.
| Materiál | Beton |
| Hmotnost | 2750.0000 kg |
| Hmotnost | 2750.0000 kg |
| Rozměry | 17x26x17 cm |
| Šířka | 17.0000 cm |
| Výška | 26.0000 cm |
| Hloubka | 17.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Průměr | 15.0000 cm |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Barva | Šedá |