| Označení: | SG7334 RED |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 135 Kč 150Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
9x24x9 cm
Květiny mají pozitivní dopad na lidskou mysl a emocionální stav. Dokážou zlepšovat náladu, snižovat míru stresu a přinášet radost. I umělé květiny, pokud jsou precizně vyrobeny s důrazem na detaily, mohou vyvolat podobný účinek, a navíc zcela bez starostí. Umělé červené růžičky v elegantním plastovém obalu budou pro vás skvělou volbou. Pečlivé provedení detailů s příjemnými barvami v kombinaci s krásným obalem bude tvořit nádhernou trvalou dekoraci. Květina vypadá velmi realisticky a vynikne na okenním parapetu, stole nebo jakémkoli jiném viditelném místě.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 79.0000 kg |
| Hmotnost | 79.0000 kg |
| Rozměry | 9x24x9 cm |
| Šířka | 9.0000 cm |
| Výška | 24.0000 cm |
| Hloubka | 9.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Alternativní sezóna | Léto |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 48.0000 |
| Barva | Červená |
| Druh rostliny | Růže |