| Označení: | SG7333 PUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 135 Kč 150Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
8x20x8 cm
Květiny mají pozitivní dopad na lidskou mysl a emocionální stav. Dokážou zlepšovat náladu, snižovat míru stresu a přinášet radost. I umělé květiny, pokud jsou precizně vyrobeny s důrazem na detaily, mohou vyvolat podobný účinek, a navíc zcela bez starostí. Umělá kvetoucí tráva v plastovém bílém obalu bude pro vás skvělou volbou. Pečlivé provedení detailů s přirozenýmii barvami v kombinaci s krásným obalem bude tvořit nádhernou trvalou dekoraci. Květina vypadá velmi realisticky a vynikne na okenním parapetu, stole nebo jakémkoli jiném viditelném místě.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 172.0000 kg |
| Hmotnost | 172.0000 kg |
| Rozměry | 8x20x8 cm |
| Šířka | 8.0000 cm |
| Výška | 20.0000 cm |
| Hloubka | 8.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Alternativní sezóna | Léto |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 48.0000 |
| Barva | Fialová |
| Druh rostliny | Ostatní |