| Označení: | GD-157 BK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 234 Kč 260Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
74x156x41 cm
Stojan na šaty je vyroben kombinací lehkého kovu v povrchové úpravě v černém laku a plastu. Věšák má pro snazší manipulaci kolečka z čehož mají dvě možnost aretace.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 1.0000 kg |
| Rozměry | 74x156x41 cm |
| Šířka | 74.0000 cm |
| Výška | 156.0000 cm |
| Hloubka | 41.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Hmotnost - netto | 0.9000 kg |
| Hmotnost - brutto | 1.1000 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 76,5x39x32,5 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Černá |
| Skupina zboží | Stojan na šaty |