| Označení: | 8085 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 5 799 Kč 9 790Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
210 x 103 x 70 cm
materiál masiv borovice, lakované provedení výška čela 70 cm, výška sedu 42 cm, cena bez roštu a matrace minimální doporučená výška matrace 15 cm doporučený rozměr matrace 90 × 200 cm a rošt R1 k pohovce možno dokoupit výsuvnou přistýlku TORINO 8086 nebo 8086K
| Materiál | Masiv |
| Povrch | lakováno |
| Hmotnost | 22 kg |
| Rozměry | 210 x 103 x 70 cm |
| Šířka | 210 cm |
| Výška | 70 cm |
| Hloubka | 103 cm |
| Baleno | KARTON: 2 ks (rozměry, š/v/d: 64 × 8 × 90 cm, 19 × 9 × 203 cm) |
| Barva | lakováno |