| Označení: | K134 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 799 Kč 2 695Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
48 x 55 x 81 cm
materiál sedačky plast, potah sedáku kůže – imitace, barevné provedení černá výškově nastavitelné, výška sedu 46-55 cm kovový pochromovaný kříž
| Hmotnost | 8 kg |
| Rozměry | 48 x 55 x 81 cm |
| Šířka | 48 cm |
| Výška | 81 cm |
| Hloubka | 55 cm |
| Barva | černá |