| Označení: | K132 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 799 Kč 4 699Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
65 x 65 x 109 cm
potah kůže – imitace / textilní síťovina, barevné provedení černá / modrá výškově nastavitelné, houpací mechanismus, výška sedu 43-52 cm
| Hmotnost | 14 kg |
| Rozměry | 65 x 65 x 109 cm |
| Šířka | 65 cm |
| Výška | 109 cm |
| Hloubka | 65 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks |
| Barva | modrá |