| Označení: | KA-W002 BK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 5 121 Kč 5 690Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
62x126x67 cm
Kancelářská židle v černé síťovině nabízí moderní ergonomii a komfort pro dlouhé hodiny práce. Opěradlo je vybaveno pevnou bederní opěrkou a výškově nastavitelnou hlavovou opěrkou, která podporuje správné držení hlavy a krční páteře. Sedák s posuvným mechanismem umožňuje individuální nastavení hloubky sedu pro maximální pohodlí. Synchronní mechanika umožňuje aretaci opěradla ve více polohách, což zvyšuje flexibilitu sezení. Výškově stavitelné jednosměrné područky přispívají k ergonomickému držení paží, zatímco plastový kříž s kolečky je určený pro tvrdé podlahy a zajišťuje stabilitu i snadnou mobilitu.
| Materiál | Síťovina |
| Hmotnost | 20.5 kg |
| Rozměry | 62x126x67 cm |
| Šířka | 62.0000 cm |
| Výška | 126.0000 cm |
| Hloubka | 67.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 51.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 53.0000 cm |
| Výška sedu | 54.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 20.5000 kg |
| Bederní opěrka | Ano |
| Opěrka hlavy | Ano |
| Mechanika | Synchronní mechanismus |
| Čalouněné područky | Ne |
| Výškově nastavitelný opěrák | Ne |
| Barva kříže | Černá |
| Hmotnost - brutto | 21.0000 kg |
| Typ područek | 1D jednosměrné nastavení |
| Výška područek | 13-21 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 75x38x64 |
| Materiál kříže | Plast |
| Průměr kříže | 73.0000 cm |
| Druh potahové látky | Látka |
| TOP parametry - Stylový | Posuvný sedák |
| Nastavitelná výška | 119-126 |
| Nastavitelná výška sedu | 47-54 |
| TOP parametry - Technický | Výškově stavitelný a kyvný podhlavník |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Aretace opěradla ve více polohách |
| Barva | Černá |
| Skupina zboží | Kancelářská židle |