| Označení: | HC-535 GREY2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 421 Kč 2 690Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
53x85x65 cm
Židle jídelní a konferenční, tmavě šedá látka, černé kovové nohy, otočná P90°+ L 90° s vratným mechanismem - funkce reset
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 9.95 kg |
| Rozměry | 53x85x65 cm |
| Šířka | 53.0000 cm |
| Výška | 85.0000 cm |
| Hloubka | 65.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Šířka sedu | 38.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 44.0000 cm |
| Výška sedu | 50.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | Centrální |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 9.9500 kg |
| Hmotnost - brutto | 10.0000 kg |
| Výška područek | 54 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 77,5x52x54,5 |
| Druh potahové látky | Látka |
| Funkce | Otočná L/P 90° vratný mechanismus |
| Počet kusů v kartonu | 2.0000 |
| Highlight 1 | Otočná 180° s vratným mechanismem |
| Otočná | Ano |
| Barva | Šedá |
| Skupina zboží | Jídelní židle |