| Označení: | 16118 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 399 Kč 4 390Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
60 x 60 x 101 cm
materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu vhodný k barové židli CORONA 2 vosk 1628 součást sestavy Corona 2
| Materiál | Masiv |
| Povrch | voskováno |
| Hmotnost | 13 kg |
| Rozměry | 60 x 60 x 101 cm |
| Šířka | 60 cm |
| Výška | 101 cm |
| Hloubka | 60 cm |
| Baleno | KARTON: 2 ks (rozměry, š/v/d: 63 × 7 × 62 cm, 14 × 13 × 108 cm) |
| Barva | voskováno |