| Označení: | VP2117 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 45 Kč 50Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
12x28x7 cm
Plastová ojíněná větev s bílými bobulemi bude dobrým základem k dosažení vysněné vánoční výzdoby. Je ideální pro ty, kteří si rádi zdobí prostory svépomocí a zároveň hledají trvanlivou krásu a přírodní svěžest. Vánoční přízdoby tohoto druhu jsou ideálním způsobem, jak stylově obohatit váš interiér právě v tomto kouzelném období. S jejich využitím můžete vytvořit příjemnou až kouzelnou atmosféru, která potěší všechny kolem vás.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 21.0000 kg |
| Hmotnost | 21.0000 kg |
| Rozměry | 12x28x7 cm |
| Šířka | 12.0000 cm |
| Výška | 28.0000 cm |
| Hloubka | 7.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 48.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 192.0000 |
| Barva | Bílá |
| Druh rostliny | Smrk |