| Označení: | VP2106 SIL |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 34 Kč 38Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
4x8x4 cm
Malá přízdoba v podobě stříbrné smrkové šišky bude malým střípkem k dosažení vaší vysněné vánoční výzdoby. Je ideální pro ty z vás, kteří chtějí mít své kreativní výtvory vyladěné do nejmenších detailů. Vánoční přízdoby tohoto druhu jsou ideálním způsobem, jak stylově obohatit váš interiér právě v tomto kouzelném období. S jejich využitím můžete vytvořit magickou a pohádkovou atmosféru, která potěší všechny kolem vás.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 10.0000 kg |
| Hmotnost | 10.0000 kg |
| Rozměry | 4x8x4 cm |
| Šířka | 4.0000 cm |
| Výška | 8.0000 cm |
| Hloubka | 4.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Na aranžování |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 240.0000 |
| Barva | Stříbrná |