| Označení: | FN2357 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 4 499 Kč 7 090Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
160 x 35 x 85 cm
barevné provedení dub Sonoma / bílá 2 zásuvky s kovovými pojezdy 4 dvířka, 4 variabilní police
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | bílá, dub |
| Hmotnost | 48 kg |
| Rozměry | 160 x 35 x 85 cm |
| Šířka | 160 cm |
| Výška | 85 cm |
| Hloubka | 35 cm |
| Baleno | KARTON: 2 ks (rozměry, š/v/d: 41 × 7 × 169 cm, 42 × 14 × 89 cm) |
| Barva | dub Sonoma,bílá |