| Označení: | FN2351 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 999 Kč 3 490Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
60 x 35 x 85 cm
barevné provedení dub Sonoma / bílá 1 zásuvka s kovovými pojezdy malá a velká dvířka, 2 variabilní police
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | bílá, dub |
| Hmotnost | 21 kg |
| Rozměry | 60 x 35 x 85 cm |
| Šířka | 60 cm |
| Výška | 85 cm |
| Hloubka | 35 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 36 × 13 × 87 cm) |
| Barva | dub Sonoma,bílá |